Главная > О скрипте > DO like OLYMPIANS на Івано-Франківщині

DO like OLYMPIANS на Івано-Франківщині


27-09-2019, 17:14. Разместил: admin

З цієї нагоди 27 вересня 2019 року у прикарпатському місті Снятин відбувся захід Національного олімпійського комітету України, який проводиться серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

Цього разу учасниками заходу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів цього міста, а це понад п’ятдесят гімназистів та ліцеїстів.

Привітати доволі численну спортивну аудиторію прибули:
Голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав КАРАБІН;
Міський голова міста Снятин – Анатолій ШУМКО;
Начальник управління освіти Снятинської РДА – Уляна ІВАНІЙЧУК;

заслужений майстер спорту України з спортивної гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) – Дарія ЗГОБА;
майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія), ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай) – Тетяна ЛЯХОВИЧ.

У своїй промові Мирослав КАРАБІН передав всім присутнім вітальні слова від президента Національного олімпійського комітету України, Героя України – Сергія БУБКИ, та висловив сподівання що заходи Національного олімпійського комітету України, які реалізуються на теренах Івано-Франківської області сприятимуть зміцненню здоров'я підростаючого покоління та наповнить групи з видів спорту у дитячо-юнацьких спортивних школах області.

У свою чергу мер міста Снятин – Анатолій ШУМКО, привітав дітей з таким спортивним дійством, яке проводиться у рамках «Європейського тижня спорту», та висловив сподівання, що кількість заходів НОК України на Снятинщині значно збільшиться, а їх проведення носитиме традиційний характер.

Від імені олімпійців слово мала Дарія ЗГОБА, яка побажала учням бути спортивними, багато часу приділяти заняттям фізичною культурою та спортом, а у майбутньому досягти високих спортивних результатів у видах спорту, якими вони займаються.
Слід відзначити і допомогу в організації та проведенні цього заходу відокремленого підрозділу «Федерації плавання України» в Івано-Франківській області в особі Галини ТОМАШ.

По завершенні урочистого відкриття, яке супроводжувалось красивою артистичною постановкою, що символізувала відкриття Олімпійських ігор, учні активно порозминалися з олімпійцями під музичний супровід.
Далі по сценарію відбулися «малі олімпійські ігри», які супроводжувалися великою кількістю різних активностей та руханок, що безумовно, принесло на спортивний майданчик багато позитивних емоцій та бойовий дух.
А на завершення заходу «DO like OLYMPIANS», який відбувся в рамках «Європейського тижня спорту» всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області, а навчальні заклади діти з яких приймали участь, поповнили свій бібліотечний фонд літературою на олімпійську тематику.

Традиційне фото на пам'ять у кульмінації спортивного свята символізувало завершення заходу «DO like OLYMPIANS» у м.Снятин.

 

 


Вернуться назад