Главная > О скрипте > ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У МАЛЬОВНИЧИХ КАРПАТАХ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У МАЛЬОВНИЧИХ КАРПАТАХ


20-09-2019, 22:08. Разместил: admin


Цього разу олімпійці Прикарпаття, серед яких:триразова учасниця літніх Олімпійських ігор у Сіднеї 2000р, Афінах 2004р та Пекіні 2008р, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Тетяна ЛЯХОВИЧ таЗаслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка XXIXлітніх Олімпійських ігор 2008р. у Пекіні – Дарія ЗГОБАзавітали у гості до Яблунівської ОТГ.

Відрадно, що саме у Яблунівському ліцеї «вирує» олімпійський дух та пропагується олімпійське виховання серед учнівської молоді. Заслуга в цьому – Віталія АБРАМЮКАвчителя фізичного виховання та справжнього поціновувала олімпійських традицій та олімпійського спорту загалом.

На початку уроку, на який окрім олімпійців завітали: - голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав КАРАБІН, представники відділення Володимир АНТОНЕЦЬта Марія ЧЕМЕРИС, відбулося своєрідне відкриття заходу де з вітальними словами виступили гості.

ЗокремаМирослав КАРАБІН, привітав всіх присутніх з можливістю бути учасниками Олімпійського уроку, передав вітання від президента Національного олімпійського комітету України, героя України – Сергія БУБКИ, та висловив надію, що впровадження олімпійської культури у цьому навчальному закладі обов’язково сприятиме виховання майбутніх фахівців у цій сфері, а можливо і учасників Олімпійських ігор.

Тетяна ЛЯХОВИЧ– у своєму зверненні побажала діткам бути наполегливими у своїх починаннях, дотримуватись олімпійських цінностей і приділяти достатньо часу на виконання фізичних вправ, адже у «Здоровому тілі, здоровий дух»!

Після цього відбулася загальна розминка під музику, яку провела фіналістка Олімпійських ігор Дарія ЗГОБА.

Після розминки, діти розсіялися по локаціях, які були сформовані відповідно до вікової категорії, а саме: олімпійські естафети – для найменших, олімпійська вікторина – для середніх класів, а спортивні ігри – для старшокласників.

За підсумками проведення Олімпійського уроку всі учасники, а це близько 120 дітей різного віку отримали подарунки з олімпійською символікою, м’ячі, нові знайомства та позитивні емоції!

А на завершення цього разу, була не тільки традиційна фотосесія, але й багато селфі з відомими на Прикарпатті учасницями Олімпійських ігор!

 

 

 


 Вернуться назад