Главная > О скрипте > «Олімпійський урок у ВИШИВАНЦІ»

«Олімпійський урок у ВИШИВАНЦІ»


12-09-2019, 18:52. Разместил: admin
Сьогодні до Івано-Франківського дошкільного навчального закладу №35 «Вишиванка» завітали гості з відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – учасниця XXVIII літніх Олімпійських ігор в м. Афіни ( Греція), рекордсменка Європи майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Неля Непорадна та представник  відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець
Разом з гостями до садочку завітав і проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок» - який відбувся у формі Олімпійських ігор, а всі дітки, що прийняли у ньому участь,  були олімпійцями. 
Розпочалося все з легенької пробіжки, на чолі з Нелею Непорадною, яка також прийняла участь у розминці разом дітками, що вже традиційно відбулась під веселі музичні мотиви. 
А далі юні олімпійці визначали вправнішого у різного роду естафетах, які символізували певний вид спорту і неабияк зацікавили дітей. До слова, на цих «Олімпійських іграх» були присутні навіть глядачі – вихованці молодшої групи, які активно підтримували своїх колег. А перемогу за підсумками змагань знову ж таки здобула дружба. 
Слід відзначити, що відношення дітей до фізичної культури та вміння виконувати вправи приємно вразили гостей, а це звісно результат роботи інструктора з фізичного виховання Сітлани Семенишин та керівника закладу Наталії Кучеренко. 
На завершення всі учасники «Олімпійських ігор» отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та звісно багато позитивних емоцій, які яскраво засяяли на спільному фото.

 

 


Вернуться назад