"Олімпійський урок" у Івано-Франківській загальноосвітній школі №24
   
   

Переглядів: 59 автор: admin 11-09-2019, 11:27

А від олімпійської родини Прикарпаття до дітей завітали – Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка XXIX літніх Олімпійських ігор у Пекіні – Дарія ЗГОБА  відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області - Володимир АНТОНЕЦЬ.
Отже, користуючись створеними умовами нової української школи, а саме великою мультимедійною дошкою учням була запропонована презентація, яка дозволила більш детально ознайомитися зі спортивною кар’єрою та досягненнями Дарії Згоби та переглянути коротеньке відео з її виступу на Олімпійських іграх у Пекіні. 
А далі учням було запропоновано розглянути складові частини успіху фіналістки Олімпійських ігор у вправах на брусах. В цьому нам допомогли відеоролики про Олімпійські цінності, після перегляду кожного з яких, тривало обговорення та моделювалось застосування їх в власному житті. Активну участь в Олімпійському уроці прийняла класний керівник Галина ПРОТАС, яка в окремих випадках «перекладала» складні спортивні терміни на зрозумілу другокласнику мову, завдяки чому багато цікавих історій ми почули від юних олімпійці та резузюмували, що Україна, безумовно, буде мати гідне продовження олімпійської  спортивної слави, адже рівень знань і кількість залучених до  спортивних секцій, у більшій мірі з олімпійських видів, діток дає право нам про це говорити. 
За підсумками уроку всі отримали пам’ятні подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та зробили спільне фото на пам'ять!

 

 

 

 

    
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання