«Олімпійський урок» стартував у Івано-Франківську в школі №3
   
   

Переглядів: 55 автор: admin 9-09-2019, 10:58

 Сьогодні 9 вересня 2019 року до Івано-Франківської загальноосвітньої школи №3 завітали гості з відділення НОК України в Івано-Франківській області – Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка XXIX літніх Олімпійських ігор  2008року у м.Пекін – Дарія ЗГОБА, відповідальний секрета р відділеня НОК України в Івано-Франківській області – Володимир АНТОНЕЦЬ, представник відділення – Марія ЧЕМЕРИС.

Розпочався урок з теоретичної частини, в якій дев'ятикласники прийняли активну участь у спілкуванні з гостями, особливо багато запитань поставили Дарії, які стосувалися її спортивного життя – з якого віку вона почала займатися спортом, який режим тренувань у неї був, як вона при цьому харчувалась, чи мала шкідливі звички тощо… 

Після досить таки цікавої бесіди учні  Івано-Франківської ЗОШ №3 поринули у розминку з олімпійцем, яку під музику провела Дарія. 

В основній частині уроку гості прийняли участь у рухливих та спортивних іграх, головним дивізом в яких було відоме гасло «Головне не перемога, а участь». 

За підсумками уроку всі учні отримали окрім хорошого настрою ще й подарунки від відділення НОК України в Івано-Франківській області. 

 


   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання