«Олімпійський урок» стартував у Івано-Франківську в школі №11
   
   

Переглядів: 55 автор: admin 9-09-2019, 10:54

Ось і завершилися літні канікули і до школярів повернулися трудові будні. І щоб урізноманітнити учнівський кругозір,  а за одно і привити їм повагу до  фізичної культури та спорту, олімпійських цінностей та олімпізму загалом відділення національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області реалізує у загальноосвітніх навчальних закладах проект Націоанального олімпійського комітету України «Олімпійський урок». 
Практично водночас із всеукраїнським «Олімпійським уроком» відбувся захід у загальноосвітній школі №11, а учасниками стали учні шостих класів. 
В гості до учнів також завітала Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка XXIX літніх Олімпійських ігор у Пекіні – Дарія ЗГОБА, яка на початку уроку приділила час спілкування з учнями та розставила певні акценти на дуже важливих у наш час цінностях та вмінні їх застосовувати в реальному житті.
Далі Дарія провела Олімпійську розминку під музику та прийняла участь у естафетах у яких домінував один з олімпійських принципів «Головне не перемога, а участь». 
На завершення Олімпійського уроку Дарія згоба разом із представниками відділення  - Володимиром Антонцем та Марією Чемерис вручили дітям та їх вчителю подарунки від Національного олімпійського комітету України та зробили спільне фото на пам'ять. 
 

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання