«Споріднені школи»
   
   

Переглядів: 61 автор: admin 15-06-2019, 09:33
В рамках популяризації змагань під егідою Європейських Олімпійських Комітетів – ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що відбудеться 20-28 липня 2019 року в м. Баку (Азербайджанська Республіка) започатковано програму «Споріднені школи». Від України для участі в програмі з-поміж шкіл-призерів Всеукраїнського фіналу «Олімпійське лелеченя-2018» обрано Яблунівський ліцей з Івано-Франківської області. Програма передбачає обмін культурним і освітнім досвідом між школами країни-господарки фестивалю і обраними школами країн-учасниць.

Школою побратимом Яблунівського ліцею стала школа №23 міста Баку.

Уже на початку квітня розпочато співпрацю щодо реалізації проекту. Зокрема, кожний навчальний заклад представив свої самобутні традиції і культуру та особливості освітнього процесу. Про активність обидвох сторін говорить хоча б те, що в кожній школі проведено ряд заходів з популяризації олімпійського руху, в тому числі й тих, які стосуються ЄЮОФ 2019. Окреме місце у цьому переліку посіли Олімпійські уроки, до яких долучилися учні всіх класів. Окрім цього, в Яблунівському ліцеї проведено конкурси на кращу стіннівку, конкурс спортивної фотографії «Ми – олімпійська родина». Учні також написали свої побажання юним олімпійцям України. Цікавими для учнів обидвох шкіл стали інтернет-конференції та спілкування між навчальними закладами в режимі інтернет-онлайн.

 

Варто відзначити, що до проведення пізнавальних та просвітницьких заходів, присвячених ЄЮОФ 2019 активно долучилося Відділення НОК України в Івано-Франківській області.

 

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання