#Olympicday у Івано-Франківську
   
   

Переглядів: 69 автор: admin 4-06-2019, 16:59

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, сьогодні 4 червня Олімпійський день за підтримки Відділення НОК України в Івано-Франківській області завітав до наймолодших учнів міста Івано-Франківська. Ними стали вихованці дитячого навчального закладу №3 "Бджілка".

Учасниками зазначеного заходу стали діти різного віку. Разом з цим, захід не обійшовся і без гостей, серед яких були: заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, учасниця ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні Дарія Згоба та представники відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області – Володимир Антонець і Марія Чемерис.
Приємно, що адміністрація ДНЗ «Бджілка» на чолі з керівником закладу Русланою Палій активно підтримує будь-які заходи, спрямовані на залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом.

В ході заходу дітки продемонстрували художні номери під керівництвом інструктора фізичної культури Ольги Ясько. Далі відбулися естафети, які значно підвищили емоційний фон заходу. У підсумку були визначені переможці – ними стали всі дошкільнята які прийняли участь у Олімпійському дні, адже захід пройшов за олімпійським принципом «Головне не перемога, а участь».

Справжньою родзинкою свята став виступ випускниці зазначеного дитячого навчального закладу, вихованки СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики Людмили Михайлів, яка продемонструвала свої гімнастичні вміння, що не –аби –як зацікавило та привернуло увагу юних чемпіонів.

На завершення вихованці ДНЗ "Бджілка" отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та провели спільну фотосесію.

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання