Україна – Німеччина: в Івано-Франківську пройде міжнародний боксерський турнір
   
   

Переглядів: 48 автор: admin 10-05-2019, 10:19
11 травня Манеж КФВ прийматиме ювілейний турнір пам’яті майстра спорту з боксу Петра Мицика. Цьогоріч 15-тий турнір пройде у форматі матчевої зустрічі між збірними України та Німеччини, пишуть Версії.

“В турнірі братимуть участь одинадцять пар. Боксери з України представляють різні міста. Тут є хлопці перші і другі номера”, – розповів Сервін Сулейманов, президент Івано-Франківської федерації боксу.

Змагатимуться боксери різних вагових категорій від 37 кілограмів і до 91.

“Ми проведемо товаристську зустріч між збірними командами України та Німеччини. Ми знали команду, яка приїде з Німеччини і під неї підбирали нашу команду, щоб були цікаві бої для наших глядачів”, – зазначив головний суддя змагань Мирослав Карабін.

Україну представлятимуть боксери з Івано-Франківська, Долини, Тисмениці, Ужгорода, Микулинців, Львова та Дніпра.

“Це обмін культурними й спортивними цінностями і традиціями між державами”, – відзначив Олександр Зеель, тренер німецької команди.

“Ми були у них в гостях, у нас є такі дружні і партнерські відносини між командами. Нас дуже добре і гостинно прийняли в Німеччині, вони неодноразово приїжджали до нас. Це дуже позитивно, бо спортсмени мають можливість спарингувати і це має велике значення для росту наших спортсменів”, – додав Мирослав Карабін.

Боксерський вечір складатиметься з чотирьох поєдинків. Головний суддя змагань – Мирослав Карабін, головний секретар – Олександр Кучерявий. Турнір проходитиме за підтримки Романа Мулика та Відділення НОК в Івано-Франківській області. Змагання проходитимуть в колежді фізичного виховання (вулиця Гетьмана Мазепи, 142а). Початок о 16:30 год. Вхід вільний.

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання