Івано-Франківці долучились до святкування Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоровя!
   
   

Переглядів: 47 автор: admin 4-04-2019, 21:08
4 квітня 2019 в Івано-Франківську було реалізовано проект національного олімпійського комітету України #OlympicLab, модуль чат з чемпіонами та лідерські навички. Відрадно, що цей захід проходив під знаком одразу двох, споріднених на нашу думку подій, а саме Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, який святкуємо вже 6 квітня і Всесвітнього дня здоров'я – який щорічно відзначається 7 квітня.

На відкритті слово для привітання мав голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін – який відзначив користь проведення заходів такого роду та передав присутнім вітання від президента НОК України, героя України – Сергія Бубки. Від олімпійців Прикарпаття гостей привітала Заслужений майстер спорту з спортивної гімнастики Дарія Згоба. Після цього всі учасники заходу отримали можливість на розминку під музику в супроводі інструкторів СК Альянс та олімпійців.

Учасниками заходу стало близько 200 молодих людей, які ознайомившись з інформаційними матеріалами про кожен з напрямів, запропонований олімпійцями, мали змогу потрапити на майстер-клас який їм був найближчим по змісту та характеру. Таким чином всі учасники розподілилися на групи по 30-40 осіб, де мали більше можливостей поговорити з олімпійцями про їх вид спорту, спробували цей вид спорту та обговорили ряд інших питань у форматі бесіди.

Отже на заході працювали наступні напрями:
- «Зумій себе захистити» провів майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіон України, учасник чемпіонату світу 1998 року, срібний призер чемпіонату Європи 2002 року, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації, старший тренер-викладач з боксу обласної дитячо-юнацької спортивної школи – Віктор Поляков та тренер-викладач з дзюдо обласної дитячо-юнацької спортивної школи, сертифікований фітнес тренер групових програм – Юрій Сем'ян.

- «Функціональне тренування з елементами пілатесу» проводився заслуженим майстром спорту України зі спортивної гімнастики, фіналісткою ХХІХ літніх олімпійських ігор у м.Пекін – Дарією Згобою та майстром спорту України зі спортивної гімнастики, учасницею та призеркою чемпіонатів України і міжнародних турнірів, тренером-викладачем СДЮСШОР №1, фітнес інструктором ФС «Адам і Єва» Іриною Яневич

- «Легка атлетика – королева спорту та краси» проводився під керівництвом майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонки молодіжного чемпіонату Європи в естафеті 4х100 м, учасниці ХХVІІІ та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Ірини Шепетюк та майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, рекордсменки України, срібної призерки молодіжного чемпіонату Європи, учасниці ХХVІІ, ХХVІІІ та ХХІХ літніх Олімпійських ігор Тетяни Ляхович.

- «Тренування для розвитку координаційних здібностей»,який проводила майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, Багаторазова чемпіонка України, призерка кубка світу з фрістайлу, учасниця трьох зимових Олімпійських ігор, стипендіат Національного олімпійського комітету України – Надія Діденко.

- Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, рекордсменка Європи, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція). Тренер персональних та групових занять по програмі HIIT – високоінтенсивне інтервальне тренування Неля Непорадна провела майстер-клас «Функціональне тренування для корекції фігури».

-останнім був майстер-клас з флорболу, який проводився гравцем команди «Воїни», яка представляла Івано-Франківськ на чемпіонатах України з флорболу та на різних міжнародних турнірах Михайло Шкрум.

Учасники заходу також долучилися до традиційної щорічної акції руху «Спорт і мир» - #WhiteCard.

Флешмоб з підняттям білих краток відбувається в усьому світі напередодні та в рамках щорічного відзначення Міжнародного Дня спорту заради миру. Його було засновано рішенням Генеральної Асамблеї ООН 5 років тому за підтримки Міжнародного олімпійського комітету.

У підсумку всі учасники отримали грамоти та памятні призи від відділення НОК України в Івано-Франківській області та провели спільну фото сесію на пам'ять!

Відділення НОК України в Івано-Франківській області висловлює вдячність за підтримку та допомогу в організації та проведенні заходу дирекції Івано-Франківського базового медичного коледжу, міському центру «Спорт для всіх» та Академії НФК «Ураган».

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання