Відкриття «Олімпійського куточку»
   
   

Переглядів: 62 автор: admin 6-02-2019, 17:05
5 лютого в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося відкриття «Олімпійського куточку».

Книги на олімпійську тематику для його оформлення були надані відділенням Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Хто ж як не олімпійці мали б бути головними дійовими особами на такому дійстві, які залюбки відгукнулися на таку ініціативу.

Серед учасників свята Мирослав Карабін – голова Відділення НОК України в Івано-Франківській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з боксу;

Тетяна Ляхович – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, володарка кубку Європи, срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи 1999 року, учасниця ХХVІІ літніх Олімпійських ігор 2000 року в м. Сідней (Австралія), ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай);

Надія Діденко – майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010 року у м. Ванкувер (Канада) та ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014 року у м. Сочі (Росія), стипендіат Національного олімпійського комітету України, багаторазова чемпіонка України, призерка та переможець багатьох етапів кубка світу з фрістайлу;

Віктор Поляков (Viktor Polyakov) – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіон України, учасник чемпіонату світу 1998 року, срібний призер чемпіонату Європи 2002 року, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція), чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2017 року за версією світової боксерської асоціації;

Ірина Шепетюк – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка та призерка України з бігу на 100 та 200 м, багаторазова призерка Кубків Європи в естафетному бігу 4х100 м, чемпіонка молодіжного чемпіонату Європи у 2003 році в естафетному бігу 4х100 м, учасниця ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор 2004 року в м. Афіни (Греція) та ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в м. Пекін (Китай).

У вітальному слові голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін передав вітання всім присутнім від президента НОК України, Героя України Сергія Бубки, а також висловив слова вдячності керівництву обласної бібліотеки для юнацтва в особі Світлани Шаган та модератора зустрічі Марії Калинюк за сприяння в організації такого заходу та залучення юнацтва до ознайомлення та вивчення зі спортивною та олімпійською літературою.

В ході заходу кожен з присутніх олімпійців поділився своїми автобіографічними історіями становлення та формування їх як спортсменів-професіоналів та у форматі питання-відповідь поспілкувалися з молоддю, яка була присутня на цій події.

Сподіваємось, що поповнення бібліотечного фонду олімпійською літературою стане одним з факторів, які сприятимуть розвитку та популяризації фізичної культури та спорту як Прикарпатті, так і на теренах нашої України загалом!
   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання