Олімпійська родина Прикарпаття вітає Сергія Назаровича з нагоди переобрання на посаду президента Національного олімпійського комітету України!
   
   

Переглядів: 44 автор: admin 22-12-2018, 21:00Сергій Бубка переобраний президентом НОК України

21 грудня на олімпійській базі в Конча-Заспі відбулася ХХХІІІ звітно-виборна Генеральна Асамблея Національного олімпійського комітету України.

Члени Асамблеї в голосуванні за президента НОК України підтримали чемпіона Олімпійських ігор, Героя України Сергія Бубку, який очолює національний олімпійський рух з 23 червня 2005 року. Згодом на цю посаду легендарного спортсмена, вихованця спорту донецького краю переобирали в листопаді 2006-го, у жовтні 2010-го та 2014-го років.

Зазначимо, що сьогодні Сергій Бубка також входить до керівництва світового спорту, будучи членом Виконкому Міжнародного олімпійського комітету та першим віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій.

Сергію Назаровичу, олімпійська родина Прикарпаття висловлює Вам щиру вдячність за постійну підтримку та допомогу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я і невичерпної енергії на довгі роки. Хай завжди з Вами буде підтримка рідних та однодумців, а майбутнє подарує підкорення нових життєвих висот!

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання