ГІМНАЗИСТИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РОБИЛИ ЯК ОЛІМПІЙЦІ!
   
   

Переглядів: 56 автор: admin 26-11-2018, 19:58
26 листопада 2018 в Івано-Франківській гімназії №2 відбувся урок з вираженим олімпійським змістом у рамках Всеукраїнського проекту національного Олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS».
Цього разу учасниками стали учні п’ятих класів гімназії, які проявили глибоку зацікавленість у спілкуванні з гостями вже у вступній частині заходу. А завітали до дітей – Заслужений майстер спорту України з гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор у м.Афіни (Греція) – Дарія Згоба, а також представники відділення національного Олімпійського комітету в Івано-Франківській області Володимир Антонець та Марія Чемерис.
Гаряче у спортивній залі стало вже під час розминки яку провела олімпійка, проте під час естафет у повітрі стало по-справжньому спекотно! Дві команди, які представляли паралельні класи вправлялися у естафетах на швидкість, спритність, силу та навіть в інтелектуальній естафеті на олімпійську тематику! Слід відзначити що діти приємно вразили гостей якостями, які власне і пропагуються у заходах національного Олімпійського комітету України, а саме: повага, дружба, рівність, досконалість, сміливість, завзятість – що вкотре підтверджує правильність вектору обраного НОК України при реалізації таких дійств.
За підсумками естафети всі її учасники були відзначені пам’ятними призами від відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та словами захоплення від гостей заходу.
Не залишилися без подарунків з символікою НОК Українидіти, які не приймали участі в естафетах, проте активно приймали участь у всіх інших активностях та неабияк вболівали за своїх однокласників під час змагання.
На завершення заходу всі учні взяли участь у спільній фото сесії.


   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання