ПРИКАРПАТСЬКІ ПЕРШАЧКИ РОБЛЯТЬ ЯК ОЛІМПІЙЦІ!
   
   

Переглядів: 50 автор: admin 13-11-2018, 17:33
Сьогодні 13 листопада 2018 року у загальноосвітній школі села Крихівці, що розташоване на території Івано-Франківської міської ради, ранок для першокласників видався багатим на сюрпризи. Перш за все зайшовши до спортивної зали діти побачили там кілька незнайомих осіб. Саме вони виявилися спортсменками-олімпійками, яких давно мріяли зустріти учні цього класу та представниками відділення НОК України в Івано-Франківській області – а саме:
- учасниця XXVIII літніх Олімпійських ігор в м. Афіни (Греція), рекордсменка Європи майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Неля Непорадна;
-заслужений майстер спорту України (ЗМСУ) зі спортивної гімнастики; член Національної збірної команди України зі спортивної гімнастики 2003-2010 р.; переможець (I місце) Олімпійського молодіжного фестивалю; фіналістка (VIII місце) XXIX Олімпійських ігор у вправах на брусах (Китай, м. Пекін), тренер II категорії зі спортивної гімнастки; суддя національної категорії зі спортивної гімнастики Дарія Згоба;
- голова відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області – Мирослав Карабін та представники відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківський області – Володимир Антонець і Тетяна Влашин.
Захід розпочався із розмови з дітками про олімпійський спорт, тренувальний процес, режим дня та інші аспекти підготовки спортсменів-олімпійців, а головний аспект дівчата зробили на вислові «Олімпійцями не народжуються, олімпійцями стають».
По завершенні розмови була розминка, яку діти радісно і з натхненням робили разом із титулованими спортсменками-олімпійками.
Після розминки дітки взяли участь у естафетах, які супроводжувались високим емоційним фоном та позитивним настроєм.
У підсумку заходу всі учні отримали пам'ятні призи від відділення національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, багато вражень та, сподіваємось, розуміння того, що спорт у їхньому житті неодмінно буде пріоритетним заняттям!
   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання