Уже два тижні поспіль на Прикарпатті гостює королева спорту - "ЛЕГКА АТЛЕТИКА"
   
   

Переглядів: 52 автор: admin 29-10-2018, 22:07
Ось уже два тижні поспіль на Прикарпатті гостює королева спорту - "ЛЕГКА АТЛЕТИКА".

З 19 по 21 жовтня 2018 року на центральних вулицях м.Івано-Франківська проходив Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50км., Командний Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮСШОР та ХХІІ, Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Вечірній Івано-Франківськ".

З 25 по 27 жовтня цього року в урочищі "Дем'янів Лаз" відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.
Звісно ж не залишилось осторонь таких яскравих спортивних подій у нашому краї відділення НОК України в Івано-Франківській області, яке долучилося до проведення двох вищевказаних спортивних заходів національного масштабу.

Відрадно що на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 50 км наші краяни, вихованці Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Степан Пасічний та Андрій Красновський вибороли перше та друге місця відповідно, у змаганні серед молоді, виконавши при цьому нормативи майстра спорту України.

А на чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, наша команда у естафеті 4х1км, у складі якої був учасник ІІІ Юнацьких Олімпійських Ігор, які нещодавно завершились у Буенос-Айресі - Олександр Гонський, посіла почесне друге місце.

Отож бажаємо нашим олімпійським надіям примножувати свої успіхи і покращувати власні результати, а в майбутньому гідно представляти наш край на змаганнях національного, міжнародного масштабу та звичайно на Олімпійських іграх!!

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання