Олімпійський урок завітав на Прикарпаття
   
   

Переглядів: 65 автор: admin 28-09-2018, 10:41
27 вересня 2018 року на Прикарпаття знову завітав олімпійський урок. Цього разу він відбувся у мальовничому куточку Івано-Франківської області – місті Снятин на базі навчально-виховного комплексу «Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» та об'єднав у свої ряди не тільки учнів школи але і їх батьків та вчителів.
Привітати учасників заходу прийшли: майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор Віктор Поляков, відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець, представник управління освіти, молоді та спорту Снятинської РДА – Максим Білецький, директор закладу Оксана Саміла, представник відокремленого підрозділу федерації плавання України в Івано-Франківській області – Галина Томаш.
Після вітальних слів, учасники заходу мали можливість порозминатись під керівництвом президента учнівського самоврядування Снятинського району, учениці 10 класу цієї школи – Юлії Волощук, яка спільно з олімпійцем виконала комплекс вправ під музику.
Далі у програмі заходу були різні активності, серед яких змагання «Тато, мама, я – спортивна сімя», змагання з волейболу та футболу, а також літнього біатлону.
За підсумками заходу учасники отримали подарунки від відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та багато позитивних емоцій, які запам’ятаються на довгий час.

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання