OlympicLab на стадіоні ІФ ОДЮСШ
   
   

Переглядів: 57 автор: admin 5-07-2018, 17:01
Сьогодні у м.Івано-Франківську на стадіоні обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся захід Національного олімпійського комітету України «OlympicLab» участь у якому прийняло понад 90 дітей літнього творчого табору «Веселкове літо», які є вихованцями дитячого клубу «ТЕДІ».

Привітати учасників заходу прийшли голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця 28 літніх Олімпійських ігор -Неля Непорадна, працівники відділення – Володимир Антонець та Марія Чемерис.
Для реалізації «#OlympicLab» було обрано модуль «Здоровий спосіб життя»,в ході якого активно обговорювались його складові, а саме: правильне харчування в режимі дня, баланс фізичного навантаження та відпочинку,особиста гігієна тощо.

У процесі спілкування діти активно ділилися власними думками щодо ведення здорового способу життя, цікавились особливостями раціону спортсмена, який готується до Олімпійських змагань з різних видів спорту та легкої атлетики зокрема. Неля Непорадна охоче відповідала на всі питання, а по завершенні бесіди провела з дітками розминку під музичний супровід під час якої дітки розучили та виконали комплекс вправ, який вони зможуть використовувати у подальшому житті. Після загальної розминки в рамках знайомства з одним з видів легкої атлетики, а саме спринтерським бігом, відбулися забіги на дистанції 50м.

За підсумками заходу всі учасники та їх наставники отримали пам’ятні подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України, позитивний настрій та віру у майбутні спортивні успіхи.


   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання