ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІІ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНО-МАСОВОГО ЗАХОДУ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ 2019»
   
   

Переглядів: 53 автор: admin 18-04-2019, 19:47
18 квітня 2019 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся ІІІ етап ( обласний фінал) Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя 2019».

Цьогоріч у обласному фіналі цього заходу участь прийняли 168 дітей, які представляли 14 навчальних закладів нашої області, зокрема:

- Богородчанська ЗОШ І-ІІІступенів №1
- Калуський ліцей №2
- Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
- Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5
з поглибленим вивченням німецької мови
- Яблунівський ліцей
- Коломийський ліцей №1
- Тлумацька ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Долинський ліцей «Інтелект»
- Великоключівсський ліцей
- Снятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
- Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІст
- Верхнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Тисівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Луківський навчально-виховний комплекс.

Суддівська колегія цьогоріч у своєму складі мала чимало учасників Олімпійських ігор від Прикарпаття у різні часи. Зокрема це - Заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики, фіналістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор у Пекіні (Корея 2008р.) у вправах на брусах – Дарія Згоба, майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу, учасниця ХХ зимових Олімпійських ігор 2006р. у м.Турин (Італія), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010р. у м.Ванкувер (Канада) та ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014р. у м.Сочі (Росія) – Надія Діденко, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVIII в м.Афіни та XXIX у м.Пекін літніх Олімпійських ігор – Ірина Шепетюк, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVI, ХХVIII, ХХІХ літніх олімпійських ігор Тетяна Ляхович; учасник XXVIII літніх Олімпійських ігор у м.Афіни (Греція), майстер спорту України міжнародного класу з боксу – Сервін Сулейманов

Після урочистого відкриття, на якому окрім олімпійців були присутні голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін та завідувач кафедри фізичного виховання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доцент – Віра Улізько, високий градус спортивної боротьби заполонив спортивні зали. Жодна команда, яка приймала участь у фіналі не хотіла поступатись і боролась за першість у кожному з чотирьох змагальних етапів, які обумовлені положенням про «Олімпійське лелеченя 2019».
На першому етапі команди, в оригінальний спосіб, представили свої команди, також тут оцінювались оригінальність назви команди, девіз та презентація загалом. У цьому конкурсі переможцем стала команда Яблунівського ліцею.

У волейбольному турнірі 14 команд визначали переможця по олімпійській системі, де у результаті напружених ігор першість отримала Снятинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2.
Найбільш шумно у спортивній залі було у той час коли команди змагалися у комбінованих естафетах де юні спортсмени долали різні перешкоди придумані організаторами. Переможцем цього етапу наших змагань стала знову ж таки команда Снятинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Заключним конкурсом змагального дня була вікторина на знання олімпійської історії, під час якої кожна команда у письмовій формі давала відповіді. Команда яка за коротший проміжок часу дала більше правильних відповідей стала переможцем. Найвправнішою командою тут стала команда Калуського ліцею №2, яка у підсумку і стала срібним призером ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя 2019» поступившись Яблунівському ліцею, який втім, у відповідності до положення не зможе представляти Івано_Франківщину на Всеукраїнському етапі тому це право перейшло до срібного призера.

Отже бажаємо команді Калуського ліцею №2 гідно представити нашу область на IV Всеукраїнському етапі цього заходу!


   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання