#OlympicLab на Івано-Франківщині!!
   
   

Переглядів: 87 автор: admin 4-07-2019, 09:18
3 липня 2019 року у м. Івано-Франківську на стадіоні обласної дитячо-юнацької спортивної школи відбувся захід Національного олімпійського комітету України «OlympicLab» участь у якому прийняло понад 90 дітей літнього творчого табору «Веселкове літо», які є вихованцями дитячого клубу «ТЕДІ».

Привітати учасників заходу прийшли голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін , майстри спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниці літніх Олімпійських ігор – Неля Непорадна (Nelya Neporadna) та Ірина Шепетюк, представники відділення – Володимир Антонець (Volodymyr Antonets) та Марія Чемерис (Машуня Чемерис).

Для реалізації «OlympicLab» було обрано модуль «Чат з олімпійцями», в ході якого діти активно цікавились спортивними досягненнями спортсменок та задавали запитання, щодо кількості занять спортом, яке харчування має бути у спортсменів високого класу, скільки часу потрібно для відновлення сил тощо.

Неля Непорадна та Ірина Шепетюк охоче відповідала на всі питання, а по завершенні бесіди провели з дітками вікторину на тему «Роль спорту у повсякденному житті».
Наступним етапом модуля була розминка від спортсменок-олімпійок під музичний супровід, що неабияк підняло настрій маленьким спортсменам. Також під час розминки дітки розучили та виконали комплекс вправ, який вони зможуть використовувати у подальшому житті.
Після загальної розминки вихованці дитячого клубу «ТЕДІ» прийняли участь в спортивних естафетах, демонструючи тим самим свою спритність, швидкість, волю до перемогу та командний дух.

За підсумками заходу всі учасники та їх наставники отримали пам’ятні подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області позитивний настрій та віру у майбутні спортивні успіхи.

 

[url=http://][/url]

 

 

    
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання