#OlimpicLAB крокує Прикарпаттям.
   
   

Переглядів: 55 автор: admin 28-01-2019, 17:27
24 січня 2019 року у приміщенні спортивного клубу «Альянс» відбувся всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету #OlimpicLAB , що реалізується спільно з Coca-Cola foundation.
Цього разу в рамках проекту було реалізовано модуль «Бізнес та кар'єра», а учасниками були студенти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, які в ході заходу мали змогу ознайомитися з інфраструктурою спортивного клубу, прослухали доповіді про започаткування та успішний розвиток спортивного клубу, на прикладі СК «Альянс», про формування команди професіоналів, які забезпечують діяльність клубу а також, про модель кар’єрного росту для тренера-інструктора який вирішив працювати у спортивному клубі.
У цих тонкощах спортивного бізнесу та побудови кар’єри студентам допомагали розібратись інструктор СК Альянс – Анна Федьків та учасниця ХХІХ Літніх Олімпійських ігор 2008 року у м.Пекін, заслужений майстер спорту України зі спортивної гімнастики – Дарія Згоба.
До слова, студентам було цікаво почути від Дарії історію її становлення як тренера-інструктора власне у цьому спортивному клубі.
За підсумками заходу всі учасники заходу отримали подарунки від відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області з логотипом заходу та багаж знань, який безперечно стане запорукою побудови успішної кар’єри в умовах спортивного клубу!

   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання