Do like OLYMPIANS крокує Прикарпатськими школами!
   
   

Переглядів: 56 автор: admin 28-11-2018, 23:54
Сьогодні 28 листопада 2018 року в Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №19 відбувся незвичний урок фізичного виховання. Все тому, що на урок до другокласників завітали гості з відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та разом з дітьми взяли участь у проекті Національного олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS».
Серед гостей, які завітали до школи були:
- майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVI, ХХVIII, ХХІХ літніх Олімпійських ігор Тетяна Ляхович;
- майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця ХХVІІI, літніх олімпійських ігор Неля Непорадна;
- голова відділення НОК України в Івано-Франківській області – Мирослав Карабін;
- відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець;
- представник відділення НОК України в Івано-Франківській області – Марія Чемерис.
Вже традиційно уроки такого типу розпочинаються із зустрічі олімпійців, знайомства з ними та короткого сету «питання-відповіді» на олімпійську тематику. Слід додати, що учні приємно вразили олімпійок своїми знаннями з історії розвитку Олімпійських ігор сучасності, а також вправно давали відповіді на цікаві запитання від Нелі та Тетяни. Діти ж, у свою чергу, запитували дівчат про те як стати справжнім олімпійцем, який у них раціон та режим дня, скільки тренувальних годин було кожного дня, та як вони відновлювалися від навантажень. Загалом цікава вийшла бесіда, але слід було вже переходити до фізичних вправ.
Після коротенької пробіжки діти мали змогу виконати розминку, яку для них провели спортсменки-олімпійки, а оскільки дівчата легкоатлетки - то і вправи були підібрані ними у відповідності до вимог та потреб цього виду спорту. Уважно і зосереджено юні олімпійці виконували вправи одну за одною та були горді тим, що сьогодні вони мають можливість займатися спортом на рівні з учасницями Олімпійських ігор.
А далі настав момент коли діткам потрібно було сконцентруватися на повну та показати все на що вони здатні, адже справжні олімпійці, неможуть підводити свою команду, навіть якщо це тільки естафети на уроці фізичної культури. Галасно і шумно стало у спортивній залі Івано-Франківської ЗОШ №19, етап за етапом діти долали естафетні відрізки, кожен учасник в достатку відчував підтримку від своєї команди, а олімпійці зі свого боку давали діткам поради та підтримували їх під час змагання! Кожен хотів перемогти, але у цій естафеті переможцем стала «ДРУЖБА», адже це якість, яка є складовою частинкою олімпійця!
А на завершення всі дружньою олімпійською командою зробили спільну фотографію на згадку про чудове свято, яке приніс «ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ - СПОРТ» до учнів другого класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи №19.   
 

Добавление комментария{links}

 Опитування

 Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання